سوالات متداول و قوانین سایت:

پرداخت وجه چگونه امکان پذیر است؟

پرداخت وجه کالا از طریق تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است و مشتریان میتوانند از طریق درگاه بانکی قرار داده شده در سایت وجه سفارش خود را پرداخت نمایند.

ضمنا مشتریان عزیز میتوانند در صورت تمایل وجه خود را به شماره کارت 6104 3378 8669 5632به نام محمود گردنوغانی واریز نمایند و شماره تراکنش مورد نظز را به فروشگاه ارائه دهند تا سفارش خود را درب منزل دریافت کنند.

آیا محصول ارائه شده توسط عطرشایان اورجینال است؟

فروشگاه اینترنتی عطر شایان یکی از بزرگترین فروشگاه های تخصصی عطر و ادکلن با بیش از 10 سال سابقه کار در ایران و خاورمیانه است و تنها محصولات اورجینال و اصلی را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه می کند.

نحوه سفارش در عطر شایان چگونه است؟

نحوه ثبت سفارش شما بصورت اینترنتی انجام پذیر میباشد.توجه داشته باشید هنگام تکمیل فرم آدرس و شهر محل سکونت و همچنین شماره تلفن را بصورت صحیح و دقیق وارد نمایید.چنانچه هنگام وارد کردن کد پستی به مشکل خوردید ده تا یک انگلیسی (1111111111) بجای آن وارد کنید.

درصورت بروز هرگونه مشکل با مشاورین ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

آیا از طریق تلگرام میتوان سفارش ثبت کرد و یا مشاوره گرفت؟

لطفا جهت پیگیری سفارش تان و یا ثبت سفارش خود فقط از طریق اینترنتی اقدام فرمایید.در صورتیکه به اینترنت دسترسی ندارید میتوانید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید.تنها درصورتی میتوانیم در تلگرام پاسخگو باشیم که ضروری و یا لازم به ارسال عکس باشد.

شرایط عودت کالا به چه صورت است؟

در صورتیکه به هر علت تمایل به برگشت دادن محصول ارسالی دارید میتوانید با شماره تلفن قرار داده شده در سایت هماهنگی های لازم را انجام دهید و پس از دریافت و بازپس گرفتن محصول از شما وجه پرداخت شده بطور کامل عودت داده خواهدشد.

 

دقت فرمایید به علت اینکه عطر  و ادکلن یک کالای بهداشتی میباشد موظف هستیم کالاهایی که کاملا سالم و پلمپ هستند را پس بگیریم.ضمنا سایر مشکلات کمپانی تولید کننده از قبیل خرابی والف و اسپری به عهده عطرشایان نیست.